Studijsko putovanje-part 3

U sklopu priprema studenata Odjela za francuske i frankofonske studije za odlazak na studijsko putovanje, prošlog tjedna održana su još tri video predavanja.

U ponedjeljak, 18. ožujka predavanje na temu zamjenica (Les pronoms) održala je Mme Paniz, u utorak smo nazočili predavanju L’article anti-extensif koje je održao M. Bajric, a tjedan smo završili predavanjem L'adjectif, une catégorie «floue » u petak poslijepodne koje je održao M. Joyeux.

Slijedi nekoliko dana odmora i posljednjih priprema za naš odlazak u Francusku. Sljedeće objave i slike šaljemo iz Francuske.

Maja Lukežić Štorga, prof., viša lektorica