Poziv na sudjelovanje-Altervia Multivox

Poziv za sudjelovanje u projektu
Dragi studenti, treća radionica Erasmus projekta Altervia Multivox održat će se u Belgiji od 23. rujna do 2. listopada 2024. Na radionici će se uvježbavati i izvoditi kazališna predstava na temelju prethodno prikupljenih svjedočanstava stanovnika belgijske regije Ardennes. Predstava je putujuća pa je potrebno biti spreman voziti bicikl te pjevati u predstavi.
Svi troškovi su pokriveni. Znanje francuskog jezika je prednost, ali nije uvjet.
Ako

Poziv za sudjelovanje u projektu

Ako ispunjavate uvjete i odgovaraju vam datumi, javite se što prije, a najkasnije do petka 19. srpnja u 12:00h, na mail: msisak@unizd.hr

U slučaju većeg broja prijava od mogućih mjesta (slobodno je 1, eventualno 2 mjesta), o kandidatima će se odlučiti prema prednosti (studenti etnologije i antropologije i francuskog jezika, studenti koji prvi put sudjeluju u projektu, studenti koji mogu sudjelovati i u radionicama u Hrvatskoj u travnju i listopadu 2025. itd.)

Više o projektu: https://www.unizd.hr/uzz/znanstveno-istrazivacki-projekti/projekti-u-tijeku/altervia-multivox