Intenzivni tečaj francuskog jezika

Odsjek za francuski jezik i književnost organizira besplatan Intenzivni tečaj francuskog jezika za studente koji u ak. god. 2018./2019. upisuju I. godinu studija Francuskog jezika i književnosti. Tečaj je obvezan za studente koji nisu učili francuski jezik u srednjoj školi, a mogu ga pohađati i ostali studenti Francuskog jezika i književnosti koji to žele.

Tečaj će se održavati u vremenu od 17.9. do 29.09.2018. god. u prostorijama Odsjeka za francuski jezik i književnost, u zgradi Sveučilišta na adresi: Obala kralja Petra Krešimira IV, br.2., na IV katu.

Mole se studenti da budu na navedenoj lokaciji u ponedjeljak, 17.9.2018. u 8:30 sati.

Studenti su dužni prethodno prijaviti svoj dolazak u Tajništvu Odjela na e-mail adresu: mkuzmar@unizd.hr
Pročitaj više
Intenzivni tečaj francuskog jezika