Otvoreni dan Sveučilišta na Odsjeku za francuski jezik i književnost

U tradicionalnoj manifestaciji Otvoreni dan Sveučilišta koja će se održati 16.prosinca 2014. u prostorijama Sveučilišta u Zadru i ove godine sudjeluje Odsjek za francuski jezik i književnost. Osim prigodnim štandom
na kojem će se učenici srednjih škola, ali i svi ostali posjetitelji moći informirati o programima koje Odsjek nudi, svi će posjetitelji u Svečanoj dvorani u 10:15 imati priliku otići na virtualno putovanje Francuskom na koje će ih odvesti neke od studentica koje su sudjelovale na jednom od studijskih putovanja, a koje tradicionalno organizira Odsjek za francuski jezik i književnost . Ove godine, prvi put, Odsjek je učenicima viših razreda srednje škole otvorio i vrata jednog od svojih predavanja, onog Francuske civilizacije koje će se održati prema svome redovitom rasporedu, u utorak 16.12.2014. u 10:00 u dvorani 143 kako bi učenici na jedan dan zaista mogli osjetiti što to znači biti student francuskoga jezika i književnosti.
Pročitaj više
Otvoreni dan Sveučilišta na Odsjeku za francuski jezik i književnost