Festival DeSADU - Natječaj za prijavu pjesama

Objavljen je natječaj za prijavu pjesama u sklopu festivala DeSADU (Dramske sekcije Akademije dramske umjetnosti):

Javnim čitanjima dramskih tekstova studenata dramaturgije, DeSADU nastoji osnažiti vidljivost dramskog pisma i afirmirati mlade autore.

U razdoblju od 7. do 11. prosinca 2016. godine festival se održava po osmi put, a ovogodišnje izdanje u sklopu festivalskog poporatnog programa otvara i platformu za promociju mladih pjesnika.

Na natječaj se mogu prijaviti studenti svih studija Akademije dramske umjetnosti Sveučilišta u Zagrebu, ali i studenti drugih fakulteta i sveučilišta, originalnim, objavljenim ili neobjavljenim pjesmama (maksimalno tri po autoru) na temu ljudskih prava.

Pjesme i osnovni podaci o autoru (ime i prezime, studij i godina studija, kontakt podaci) mogu se poslati najkasnije do ponoći 20. studenog na e-mail adresu desadu@adu.hr.
Pročitaj više
Festival DeSADU - Natječaj za prijavu pjesama