VAŽNA OBAVIJEST

Odlukom Vlade Republike Hrvatske i Civilnog stožera civilne zaštite Republike Hrvatske obustavlja se redovita nastava  u sveučilišnim prostorijama u trajanje od dva tjedna, do ponedjeljka 30.3.2020.
Nastava će se organizirat putem korištenja sustava Merlin ili drugim načinom e-komunikacije između nastavnika i studenata.
Više  pročitajte na web naslovnici Sveučilišta u Zadru, Obavijesti, Nove mjere u kontekstu trenutačne epidemiološke situacije  od 13. ožujka 2020.

Zbog ozbiljnosti situacije vezane za širenje bolesti COVID-19 otkazuje se promocija prvostupnika Francuskog jezika i književnosti predviđena za 8. travnja 2020.

Pozivaju se svi studenti da obavezno provjere imaju li aktivne AAI sveučilišne račune kako bi se stvorili uvjeti za moguću on line nastavu.
Ako ih nemaju trebaju ih obavezno zatražiti u Službi za preddiplomske i diplomske studije (Referadi).
Neki studenti imaju AAI ali nije aktivan. U tom se slučaju također treba obratiti u Referadu gdje će dobit novu lozinku.

Iz Odjela, 13.3.2020.