Obvezni tečaj francuskog jezika za početnike - novo

Odsjek za francuski jezik i književnost organizira besplatan Intenzivni tečaj francuskog jezika za početnike za studente koji u ak. god. 2016./2017. upisuju I. godinu studija Francuskog jezika i književnosti. Tečaj je obvezan za studente koji nisu učili francuski jezik u srednjoj školi, a mogu ga pohađati i ostali studenti Francuskog jezika i književnosti koji to žele.

Tečaj će se održavati u vremenu od 19.9.2016. do 30.9.2016. god. u dvorani 155 Odsjeka za francuski jezik i književnost u Starom kampusu Sveučilišta, na adresi Obala kralja Petra Krešimira IV. br. 2. Pozivaju se svi polaznici da dođu u ponedjeljak, 19. rujna u 9:00 sati u dvoranu 155.

Studenti su dužni prijaviti svoj dolazak u Tajništvu Odjela na telefon: 023/ 200-746 ili e-mail adresu: mkuzmar@unizd.hr

Iz Odjela za francuske i iberoromanske studije