Glazbeno-recitatorska večer u povodu završetka nastave

Glazbeno-recitatorska večer u povodu završetka nastave u akademskoj godini 2015./2016. održat će se u Svečanoj dvorani Sveučilišta, u ponedjeljak 6. lipnja 2016. u 19.00 sati.

Studenti Sveučilišta u Zadru pokazat će dio onoga što, samostalno ili uz vodstvo i pomoć profesora, stvaraju i na čemu marljivo rade tijekom cijele akademske godine u sklopu i izvan redovite nastave.

U glazbenom dijelu večeri, sudjeluju studenti gotovo svih 25 sveučilišnih odjela, okupljeni Akademski pjevački zbor Sveučilišta u Zadru, zbor Odjela za talijanistiku Lasciate ogni speranza voi ch`entrate, klapu Študija, zatim vokalni a cappella sastav A.K.A. Crescendo, a predstavit će nam se i Monika Kalj, pjevačica i studentica Odjela za psihologiju.

Scensko-recitatorski program pripremili su studenti i profesori Odjela za francuske i iberoromanske studije, Odjela za germanistiku, Odjela za klasičnu filologiju i Odjela za talijanistiku.

Pridružite nam se, uživajte u izgovorenim riječima i otpjevanim notama i podržite rad naših studenata i profesora.