„Ritam kulturizma“ - sportsko događanje

U sklopu studentskog projekta „Ritam kulturizma“ 2016. godine, za kojeg su zaslužni studenti prve godine diplomskog studija Odjela za turizam i komunikacijske znanosti, održat će se sportsko događanje u košarkaškoj dvorani Jazine. Vrijeme događanja predviđeno je za 23. travnja u periodu od 16 do 18 sati.

Događaj se sastoji od niza aktivnosti od kojih se najviše ističu dvije košarkaške utakmice između Novog i Starog kampusa Sveučilišta u Zadru, u kojima će sudjelovati profesori i studenti brojnih odjela unutar navedenog sveučilišta. Uz utakmice, predviđeno je nekoliko aktivnosti kojima će se animirati publika kao što su " 3 point contest", " Impossible shot", plesni nastupi Tornadela te brojne druge aktivnosti.

Ulaz je za sve posjetitelje besplatan! Posjetitelji će biti u mogućnosti sudjelovati u lutriji humanitarnog karaktera (svi prihodi idu Centru za rehabilitaciju Sv. Filip i Jakov) te na taj način pridonijeti humanitarnom aspektu cjelokupnog projekta.

Vidimo se u Jazinama! :)