Radionica kreativnog pisanja

Drage studentice i studenti,

Odjel za francuske i iberoromanske studije organizira međunarodni znanstveni skup "Écriture formelle, contrainte, ludique: l'Oulipo et au-delà" koji će se održati 29.-31. listopada i na kojemu vas očekujemo u velikom broju.

Kako biste bolje shvatili temu skupa, odnosno što to znači pisati uz ograničenja i čime se to bavi književna skupina Oulipo, odlučili smo organizirati za vas radionicu kreativnog pisanja.

Radionica će se održati u subotu 17. listopada od 10h do 17h.

Voditelj radionice Alexis Messmer obećava dobru zabavu, a usput ćete nešto i naučiti (vokabular, izraze i sl.)! Njemu će se pridružiti i prof. Valérie Derkx.

Nije potrebna visoka razina znanja francuskog jezika! Potrebno je samo sa sobom donijeti jednu poznatu pjesmu na francuskom jeziku, jedan citat ili aforizam i dobar osjećaj za humor!

Molim vas da se za sudjelovanje javite na moj mail vmiksic@unizd.hr.

Poziv ovdje.

U ime organizatora, Vanda Mikšić