Objavljena knjiga "Giono, roman, philosophie" Daniele Ćurko

Knjiga dr. sc. Daniele Ćurko, Giono, roman, philosophie. L'intertextualité nietzschéenne dans l'oeuvre romanesque de Jean Giono objavljena je u srpnju 2015. u izdanju Hrvatske sveučilišne naklade iz Zagreba zahvaljujući potpori Ministarstva znanosti i tehnologije Republike Hrvatske.

Znanstvenu knjigu je viša lektorica Ćurko napisala na francuskom jeziku na temelju svoje doktorske disertacije. Knjiga se može nabaviti u svim zagrebačkim knjižarama Školske knjige, u knjižari Ljevak na Trgu bana Jelačića, u knjižari Dominović kod NSK, a u Zadru u Sveučilišnoj knjižari Citadela, odnosno može se posuditi u zadarskoj Znanstvenoj knjižnici. Studenti na razmjeni Erasmus mogu je konzultirati i u Centralnoj sveučilišnoj knjižnici (BIU Centrale) Sveučilišta Paris IV-Sorbonne i u drugim francuskim sveučilišnim knjižnicama.