Intenzivni tečaj francuskog jezika za studente koji upisuju I. godinu studija Francuskog jezika i književnosti

Odsjek za francuski jezik i književnost organizira besplatan Intenzivni tečaj francuskog jezika za studente koji u ak. god. 2015./2016. upisuju I. godinu studija Francuskog jezika i književnosti. Tečaj je obvezan za studente koji nisu učili francuski jezik u srednjoj školi, a mogu ga pohađati i ostali studenti Francuskog jezika i književnosti koji to žele.

Tečaj će se održavati u vremenu od 21.9.2015. do 2.10.2015. u prostorijama Odsjeka za francuski jezik i književnost u zgradi Sveučilišta na adresi Obala kralja Petra Krešimira IV., br. 2.

Studenti su dužni prijaviti svoj dolazak u Tajništvu Odjela na telefon: 023/ 200-746 ili e-mail adresu: <mkuzmar@unizd.hr>.